Strona główna » Aktualności » Szkolenie webinarowe dla sieci dealerskiej i serwisowej – nowa generacja Škoda Fabia

Szkolenie webinarowe dla sieci dealerskiej i serwisowej – nowa generacja Škoda Fabia

Ostatnie miesiące upłynęły nam na pracy nad bardzo ciekawym i zarazem wymagającym projektem, wprowadzenia na polski rynek nowej generacji Škoda Fabia.

By podkreślić zupełnie nową odsłonę modelu, stworzyliśmy szkolenie webinarowe dla sieci dealerskiej i serwisowej. Nie był to jednak zwykły webinar.

Dzięki wykorzystaniu naszego studia streamingowego i technologii green box zaprojektowaliśmy wirtualną przestrzeń, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników i jednocześnie była tym, czego oczekiwał nasz klient.
Pozwoliło to na lepsze skupienie uwagi słuchaczy i przekazanie im wiedzy, w ciekawy i dostępny sposób.

Studio jakie stworzyliśmy idealnie wpasowało się w nowoczesność oraz design, jaki prezentuje nowa Škoda Fabia.
Webinary wypełnione były również ciekawymi, edukacyjnymi materiałami filmowymi, które w szczególny sposób były komplementowane przez uczestników.

Kolejnym elementem realizacji było szkolenie stacjonarne. Odbyło się ono w naszym Poznańskim Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnym zlokalizowanym przy ulicy Głogowskiej 425.

Przestrzeń oraz ilość sal jaką dysponujemy, pozwoliła na przeszkolenie prawie 400 osób w bezpieczny, w kontekście zagrożeń COVID19, sposób.

Atmosfera jaka panowała w tym dniu w naszym Centrum była niesamowita!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat możliwości naszego Centrum oraz studia streaminowego zapraszamy do lektury aktualności na naszej stronie.

Naszym klientom dziękujemy za zaufanie i już nie możemy doczekać się nowych wyzwań 🙂

Zespół PCSK

Szkolenie webinarowe Skoda Fabia PCSK