Organizacja szkoleń online,
organizacja webinarów,
studio webinar

Aby dotrzeć do dużej liczby osób, którym chcemy przekazać konkretną dawkę wiedzy, nie potrzebujemy wynajmu wielkich sal. Nadszedł czas na szkolenia live, dzięki którym podniesiesz kwalifikacje swoich pracowników lub zorganizujesz ciekawe webinarium bez przepłacania!

Dlaczego warto organizować webinary?

Korzyści wynikających z organizowania webinarów czy e-learningów jest naprawdę wiele. Przede wszystkim nie ponosisz wysokich kosztów wynajęcia wielkich powierzchni, gdyż całą wiedzę możesz przekazać przez Internet. Szkolenia zdalne pozwalają na dotarcie do o wiele większej liczby odbiorców niż stacjonarne.

Nie ważne, czy chcesz zorganizować elearning, szkolenie produktowe, warsztaty online czy najzwyklejsze spotkania online, przestrzenie Poznańskiego Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego stoją dla Ciebie otworem.

Nie zwlekaj

Zorganizuj webinar, podcast, videocast, szkolenia online w PCSK!

G

Organizacja szkoleń online

Warsztaty online są przeprowadzane nawet na kilku platformach jednocześnie.

G

Produkcja szkoleń e‑learningowych

Wzbogacimy je o wygodny czat dla uczestników i możliwość dołączenia dodatkowych materiałów.

G

Realizacja podcastów

Nagramy materiał i podzielimy go na kilka części, dzięki czemu będzie można je cyklicznie dodawać do dowolnego medium społecznościowego.

G

Realizacja webinarów

Dzięki nim można zdobyć większą ilość klientów niż kiedykolwiek wcześniej.

Nasze studio webinarowe

Profesjonalne prezentacje live wymagają specjalistycznego sprzętu, szybkiego łącza, wysokiej rozdzielczości obrazu oraz dźwięku, jak i pomocy wykwalifikowanej obsługi. To, co wyróżnia nas na rynku, to akt, że spełniamy wszystkie te kryteria na najwyższym poziomie.

Nasze studio webinarowe wyróżnia również to, że jesteśmy nastawieni w sposób elastyczny i indywidualny do naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że różne wydarzenia wymagają innej pory dnia i różnorodnych działań.

PCSK - studio webinar organizacja webinarów
I

Strumieniowe wideo

Nowoczesna technologia pozwalająca na odtwarzanie materiału w tej samej chwili, kiedy jest on nagrywany. Nasze studio nagraniowe wyposażone jest aż w 8 kamer, które mogą działać jednocześnie.
I

Screencasty z animacjami i interakcjami

Idealne narzędzie, które w interaktywny sposób pozwala na przekazanie wiedzy osobom, uczestniczącym np. w szkoleniu. Użytkownicy widzą na ekranie komputera obraz, np. nowy produkt, a w tle słyszą głos prowadzącego szkolenie produktowe.

I

Studio Green Screen

Miejsce to pozwala na stworzenie profesjonalnych zdjęć do produkcji filmowej, reklamy, programów telewizyjnych czy nawet w celach edukacyjnych. Każda realizacja transmisji na żywo czy konferencje online może odbyć się w nowoczesnych i komfortowych przestrzeniach studio Green Screen.

O czym warto pamiętać organizując webinar?

Co warto wiedzieć o organizacji webinariów? Z jakich narzędzi powinniśmy korzystać? O czym warto pamiętać organizując webinar? Jakich narzędzi użyć? Tego wszystkiego dowiesz się w naszym artykule.

Czytaj artykuł >>

Co to jest webinarium?

Webinar to rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, które umożliwia obustronną komunikację pomiędzy prowadzącym, a odbiorcami. Dowiedz się więcej w naszym artykule.

Czytaj artykuł >>