Organizacja konferencji,
kongresów, eventów online

Sprawimy, że każda wirtualna konferencja zakończy się sukcesem. Podchodzimy do tematu indywidualnie, dając Ci pełne spektrum możliwości, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Konferencje online – wyświetlane na całym świecie

Internet daje mnóstwo możliwości, a nasze Poznańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne chce czerpać z jego zasobów. Organizacja konferencji online przy użyciu specjalistycznej i nowoczesnej techniki to dla nas chleb powszedni.

Jeśli chcesz, aby w ważnych wydarzeniach mogła uczestniczyć jak największa liczba użytkowników, to zapraszamy w nasze progi. Oferujemy dynamiczne i indywidualne podejście, które zawsze sprowadza się do jednego – sukcesu!

Nie zwlekaj

Zorganizuj event online lub konferencję hybrydową w PCSK!

G

Konferencje online

Twoja konferencja może być już niedługo dostępna w sieci i mogą wziąć w niej udział miliony użytkowników z całego świata!
G

Organizacja wirtualnych spotkań

Nie ważne czy chodzi o spotkanie z kilkoma, czy z setką osób. Dołożymy wszelkich starań, aby każde wirtualne spotkanie nasycone było profesjonalizmem.
G

Targi online

Prezentacja live wkracza na nowy poziom. Targi online stwarzają możliwość do przedstawienia swojej oferty wielu uczestnikom bez konieczności przebywania ze sobą w jednym miejscu.
G

Eventy online

Organizujemy interaktywne eventy online w sposób kompleksowy. Możemy razem stworzyć plan działania i wyprodukować wspaniały wirtualny event z międzynarodowym zasięgiem.

Konferencje online w Poznańskim Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym

To, co kiedyś wydawało się nieosiągalne, dziś posiadamy w zasięgu naszych rąk. Kongresy online, realizacja webcastów czy najzwyklejsza prezentacja live to działania, w których się specjalizujemy. Proponujemy możliwość stworzenia szeregu wirtualnych wydarzeń, które mogą dotrzeć wszędzie, gdziekolwiek tylko chcemy.

Mamy doskonałe zaplecze techniczne, w którym zawiera się m.in. nawet 300-metrowa powierzchnia studia, pełnoklatkowe kamery, w tym jedna mobilna oraz wygodne mikrofony bezprzewodowe. To nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Do każdego wydarzenia podchodzimy w pełni indywidualnie.

Studio green screen Poznań
I

Streaming obrazu i dźwięku na różne platformy

Interaktywne konferencje mogą być streamowane na zewnątrz poprzez wybraną przez Ciebie platformę. Istnieje również możliwość zapisania transmisji dla osób nieobecnych podczas wydarzenia.
I

Generowanie napisów na ekranie podczas streamingu

Specjalnie dla osób borykających się z dysfunkcją słuchu, jesteśmy w stanie wygenerować napisy podczas wydarzenia. Organizacja kongresów online w naszym Centrum pozwala na uczestnictwo każdej zainteresowanej osoby.
I

Wirtualne studio z wykorzystaniem Green Screena

Jeśli potrzebujesz wirtualnej scenografii, wówczas zapraszamy do naszego studia Green Screen. Organizacja eventów online czy interaktywne kongresy w sposób tak kreatywny to prosta droga do osiągnięcia sukcesu.

Organizacja targów online — jak skutecznie zorganizować wirtualne targi

Targi to wielka szansa na zdobycie nowych, wartościowych klientów, jednak często na drodze do ich realizacji, pojawiają się problemy. Są to m.in. wysokie koszty wystawców, niepewna sytuacja epidemiczna, ograniczona frekwencja i przeogromny nakład ludzkiej pracy, w której nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć pewne rzeczy.

Sytuacja spowodowana COVID-19 to ogromne wyzwanie dla gospodarki, a w szczególności dla branży MICE. Jednak dzięki najnowszym technologiom jesteśmy w stanie znaleźć alternatywę dla wspólnych spotkań. Dowiedz się więcej w naszym artykule.

Czytaj artykuł >>

Czym jest konferencja hybrydowa?

Czasy pandemii wymusiły na branży eventowej przeniesienie niemal wszystkich wydarzeń do świata online. Dzięki temu, pozostając w domu, w dalszym ciągu mieliśmy możliwość uczestnictwa na wszelkiego rodzaju eventach. Kolejną rozpowszechnioną formą wydarzeń, stały się hybrydy, czyli wydarzenia łączące spotkania stacjonarne ze spotkaniami online. Dowiesdz się więcej w naszym artykule.

Czytaj artykuł >>