Organizacja konferencji, kongresów, eventów online

Sprawimy, że każda wirtualna konferencja zakończy się sukcesem. Podchodzimy do tematu indywidualnie, dając Ci pełne spektrum możliwości, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Konferencje online – wyświetlane na całym świecie

Internet daje mnóstwo możliwości, a nasze Poznańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne chce czerpać z jego zasobów. Organizacja konferencji online przy użyciu specjalistycznej i nowoczesnej techniki to dla nas chleb powszedni.

Jeśli chcesz, aby w ważnych wydarzeniach mogła uczestniczyć jak największa liczba użytkowników, to zapraszamy w nasze progi. Oferujemy dynamiczne i indywidualne podejście, które zawsze sprowadza się do jednego – sukcesu!

Nie zwlekaj

Przykłady obszarów zastosowania/realizacji

G

Konferencje online

Twoja konferencja może być już niedługo dostępna w sieci i mogą wziąć w niej udział miliony użytkowników z całego świata!
G

Organizacja wirtualnych spotkań

Nie ważne czy chodzi o spotkanie z kilkoma, czy z setką osób. Dołożymy wszelkich starań, aby każde wirtualne spotkanie nasycone było profesjonalizmem.
G

Targi online

Prezentacja live wkracza na nowy poziom. Targi online stwarzają możliwość do przedstawienia swojej oferty wielu uczestnikom bez konieczności przebywania ze sobą w jednym miejscu.
G

Eventy online

Organizujemy interaktywne eventy online w sposób kompleksowy. Możemy razem stworzyć plan działania i wyprodukować wspaniały wirtualny event z międzynarodowym zasięgiem.

Konferencje online w Poznańskim Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym

To, co kiedyś wydawało się nieosiągalne, dziś posiadamy w zasięgu naszych rąk. Kongresy online, realizacja webcastów czy najzwyklejsza prezentacja live to działania, w których się specjalizujemy. Proponujemy możliwość stworzenia szeregu wirtualnych wydarzeń, które mogą dotrzeć wszędzie, gdziekolwiek tylko chcemy. Mamy doskonałe zaplecze techniczne, w którym zawiera się m.in. nawet 300-metrowa powierzchnia studia, pełnoklatkowe kamery, w tym jedna mobilna oraz wygodne mikrofony bezprzewodowe. To nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Do każdego wydarzenia podchodzimy w pełni indywidualnie.
Studio green screen Poznań
I

Streaming obrazu i dźwięku na różne platformy

Interaktywne konferencje mogą być streamowane na zewnątrz poprzez wybraną przez Ciebie platformę. Istnieje również możliwość zapisania transmisji dla osób nieobecnych podczas wydarzenia.
I

Generowanie napisów na ekranie podczas streamingu

Specjalnie dla osób borykających się z dysfunkcją słuchu, jesteśmy w stanie wygenerować napisy podczas wydarzenia. Organizacja kongresów online w naszym Centrum pozwala na uczestnictwo każdej zainteresowanej osoby.
I

Wirtualne studio z wykorzystaniem Green Screena

Jeśli potrzebujesz wirtualnej scenografii, wówczas zapraszamy do naszego studia Green Screen. Organizacja eventów online czy interaktywne kongresy w sposób tak kreatywny to prosta droga do osiągnięcia sukcesu.