Strona główna » Aktualności » Event firmowy – poznaj nieograniczone możliwości organizacji eventów w PCSK

Event firmowy – poznaj nieograniczone możliwości organizacji eventów w PCSK

Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania. Oferuje dla swoich klientów znacznie więcej niż mogłoby się wydawać. Od organizacji eventów firmowych po studio green screen. Aby przybliżyć działalność obiektu, zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu.

Dobra lokalizacja Poznańskiego Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego umiejscowionego tuż przy węźle autostradowym Poznań-Komorniki, sprawia, że unikamy korków w centrum miasta, więc mamy więcej czasu na przygotowanie się do organizowanego przez nas np. szkolenia. Przy obiekcie znajdziemy także darmowy parking, mieszczący ponad 100 samochodów naszych gości.

Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne ma do zaoferowania aż siedem nowoczesnych przestrzeni konferencyjnych (od 50-300m2), studio streamingowe, studio greenscreen, salę kinową, ogromną strefę open space (900m2), oddzielną przestrzeń cateringową i chilloutową z wygodnymi skórzanymi kanapami. A na zewnątrz 4ha przestrzeni, Autodrom Poznań, plac eventowy oraz obszerny darmowy parking z ładowarkami do aut elektrycznych. To sprawia, że mamy nieograniczone możliwości organizacji imprez i eventów firmowych – także tych plenerowych.

PCSK to idealnie miejsce w Poznaniu na kongresy, konferencje i szkolenia, gale i jubileusze, imprezy tematyczne, eventy biznesowe, bankiet firmowy, biznesowe spotkania, firmowe imprezy integracyjne.

PCSK - organizacja eventów firmowych

Organizacja eventów w Poznańskim Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnym

1. Nowocześnie wyposażone przestrzenie konferencyjne

Dobrze jest być w centrum wydarzeń. Czyli – dobrze jest się spotkać w PCSK! Wynajmij sale szkoleniowo konferencyjną w nowoczesnym obiekcie, zapewniającym wszelkie warunki do komfortowej organizacji wydarzenia, które z pewnością zapadną uczestnikom w pamięci.

 • sale szkoleniowe wyposażone w nowocześniejszą technologię
 • eleganckie wnętrza przystosowane do organizacji każdego przedsięwzięcia
 • spersonalizowana aranżacja przestrzeni
 • możliwość wjazdu samochodami osobowymi, a także dostawczymi
 • dostęp do ładowarek AC 11 kW do aut elektrycznych
 • wyznaczone miejsce do rejestracji uczestników wydarzenia
 • szatnia

2. Sala kinowa na wyłączność

Kino to nie tylko miejsce regularnych pokazów repertuarowych. To również doskonała przestrzeń do organizacji wielu wydarzeń: spotkań, pokazów specjalnych, czy uroczystych premier. Jeśli lubicie kino, a niekoniecznie przepadacie za oglądaniem filmów z nieznanymi ludźmi w ciemnej sali, Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne oferuje wynajem sali kinowej na prywatne pokazy filmowe.

Pokaz w kameralnej sali, w zamkniętej grupie to maksymalnie bezpieczne doświadczenie kinowe.

3. Przestrzeń chill & gastro

Ważna jest również oddzielna przestrzeń do organizacji cateringu, ponieważ wiemy jak niekomfortowe jest przemieszczanie się w jednej sali, łączącej prezentacje produktową wraz z dostawą cateringu. W PCSK znajdziecie również oddzielną strefę chillout, która pozwala na chwilowe wyciszenie, zagłębiając w wygodne, skórzane fotele, czy też czytając najnowsze czasopisma.

4. Studio stremingowe

Skorzystajcie również z nowych możliwości na miarę naszych czasów – live streaming, inaczej transmisje online, pozwalają przenieść ważne wydarzenia do świata internetu. Poznańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne posiada w swojej ofercie możliwość organizacji wydarzenia online.

5. Studio nagrań

Nagrywanie wszelkiego rodzaju filmów w Poznańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Centrum realizuje m.in filmy reklamowe, produktowe, promocyjne. Podczas nagrań stosowane są różne aranżacje i kadry, dzięki czemu każda realizacja jest zupełnie inna. PCSK cechuje przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zlecenia.

6. Tor, plac eventowy

Przestrzeń outdoorowa otwiera wiele możliwości organizacji dodatkowych atrakcji, wychodzących poza zamkniętą przestrzeń konferencyjną.

 • pikniki firmowe
 • wydarzenia integracyjne połączone ze szkoleniami na torze z doskonalenia techniki jazdy
 • team building z rywalizacją na Autodrom Poznań.
 • kino samochodowe
 • kino plenerowe
 • piknik rodzinny z wieloma atrakcjami dla dzieci

7. Usługi dodatkowe

Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne zapewnia pełne wsparcie w organizacji każdego przedsięwzięcia i eventu firmowego. Współpracę z firmami cateringowymi, współpracę z doświadczonymi grafikami, a także wsparcie przy zamawianiu spersonalizowanych gadżetów promocyjnych dopasowanych do eventu.

PCSK to idealne miejsce na konferencje, szkolenia, sesje fotograficzne, produkcje filmowe, a nawet – na kino samochodowe w przestrzeni outdoorowej.