Zastanawiasz się, w jaki sposób sprawić, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane? My mamy na to wiele pomysłów.  Zorganizujemy atrakcje na imprezę firmową, które zwiększą zaangażowanie uczestników, a także zostaną na długo w ich pamięci!

Imprezy firmowe, na których brakuje ciekawych atrakcji, bardzo często zamieniają się w nudne spotkania, których później nikt dobrze nie wspomina. A co gorsza — pracownicy traktują pojawienie się na tego typu wydarzeniach jako przykry obowiązek i stratę czasu, a takie podejście ma niekorzystny wpływ na efektywność ich pracy oraz na atmosferę w firmie.

Zatem jak zorganizować imprezę firmową, aby zarówno przełożeni, jak i podwładni miło spędzili czas?

Przygotowaliśmy kilka propozycji atrakcji, które zaktywizują zaproszonych gości, a dodatkowo wpłyną na polepszenie stosunków między zatrudnionymi.

Jako organizator imprez firmowych zasugerujemy coś dla entuzjastów zdrowej sportowej rywalizacji, miłośników gotowania, pasjonatów fotografowania czy fanów motoryzacji. Nasza oferta firmowych imprez integracyjnych z pewnością was zaskoczy. Mamy głowy pełne pomysłów.

atrakcje na imprezę w firmie

Atrakcje na event

Firmowe imprezy integracyjne muszą być zaplanowane w sposób ciekawy, dynamiczny. Najlepiej, aby odbiegały od rutynowych, standardowych spotkań, ponieważ ludzie uwielbiają być zaskakiwani i szukają co chwila nowych doznań.

Wirtualna rzeczywistość

Stanowiska VR będą stanowić doskonałą atrakcję na imprezę firmową. Podróż po wirtualnej rzeczywistości pozwoli Tobie i Twoim pracownikom doświadczyć świata, z którym na co dzień nie mają przyjemności obcować. Decydując się na wynajem tego typu atrakcji, możesz mieć pewność, że nikt nie będzie się nudził. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, dawkę adrenaliny i masę śmiechu.

Warsztaty kulinarne i fotograficzne podczas wyjazdu firmowego — czyli jak rozwijać pasje pracowników

Warsztaty to jedna z najbardziej lubianych i najchętniej wybieranych przez uczestników wyjazdów form aktywności. Dobrze zaplanowane zajęcia i wykorzystanie specyfiki danej destynacji oddają ducha i klimat miejsca, w którym się odbywają.

Wśród warsztatów zdecydowanie prym wiodą warsztaty kulinarne: od pieczenia pizzy we Włoszech — po przygotowanie sushi w Japonii. Pozostając w Polsce możemy skorzystać z lokalnych winiarni, bądź pojechać do polskich manufaktur i tam poddać próbie swoje umiejętności.

Ciekawą propozycją mogą być również warsztaty fotograficzne, których uczestnicy pod okiem profesjonalisty mogą poznać i uwiecznić w obiektywie najbardziej malownicze krajobrazy. Możemy też zaproponować dla chętnych dodatkowe szkolenie z podstaw fotografii, które będzie uzupełnieniem zdobytej wcześniej praktycznej wiedzy.

CSR, czyli impreza firmowa połączona z działaniami prospołecznymi

Wiele się teraz słyszy o działaniach CSR. Coraz więcej firm działania z obszaru CSR ma na stałe wpisane w swoją politykę, a pracownicy są coraz bardziej zaangażowani w proponowanie kolejnych projektów pomocowych. Pomysł, aby połączyć wyjazd firmowy z tego rodzaju aktywnościami to przyjemne z pożytecznym — choć pamiętajmy, że często są to akcje wzbudzające ogromne emocje. Dlatego przy planowaniu eventów z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu trzeba być szczególnie ostrożnym i wyczulonym na możliwości grupy i charakter całego wyjazdu.

Wyjazdy z elementami CSR-wymi, oprócz satysfakcji, jaką dają uczestnikom, znakomicie wpisują się także w politykę wizerunkową każdej firmy. Warunkiem jest jednak profesjonalna ich organizacja. Tutaj z pomocą może przyjść doświadczona agencja eventowa, która zadba o każdy detal wydarzenia.

Wyjazdy firmowe połączone z grami miejskimi

Przy wyjazdach do dużych miast  znakomicie sprawdzają się gry miejskie. Zaproponowanie tego rodzaju aktywności będzie ciekawym wyzwaniem i sposobem dostrzeżenia mnóstwa szczegółów i ciekawostek, często omijanych w czasie klasycznego zwiedzania. Gry miejskie pozwalają poznać nawet najbardziej popularne miejsca z zupełnie innej perspektywy.

Dodatkowo takie zajęcia motywują pracowników do działania zespołowego i często pozwalają na poznanie się kolegów z pracy z zupełnie innej strony. Gry miejskie wykorzystują zadania bazujące na przeróżnych cechach – od orientacji w terenie, przez zdolności aktorskie, spostrzegawczość, smakowanie i rozpoznawanie lokalnych potraw, czy zdolności lingwistyczne w czasie nauki gwary.

Gry integracyjne na eventy firmowe np. escape room

Rozrywką łączącą w sobie element wyzwania umysłowego i fizycznego może być wizyta w escape roomie. W pokoju zagadek można np. wcielić się w Sherlocka Holmesa, wybrać się w podróż w kosmos albo organizować ucieczkę z więzienia. Za każdym razem kluczem do sukcesu jest działanie zespołowe, które wpływa na budowanie więzi między pracownikami.

Escape room może być także mobilny, co pozwala rozrywkę zorganizować w miejscu wskazanym przez klienta. Ze względu na atrakcyjne i oryginalne scenariusze, zabawy tego rodzaju są coraz bardziej popularne i stają się ciekawą ofertą zajęć grupowych.

Event wraz ze szkoleniem na torze doskonalenia techniki jazdy — np. Skoda Autodrom Poznań

  • niecodzienna integracja pracowników
  • przeżycie niesamowitych emocji, przy czym przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa pracowników
  • świetny element rywalizacji
  • zdobycie nowych umiejętności

Atrakcje na imprezę firmową muszą być przede wszystkim przemyślane

My, jako organizator imprez firmowych, pamiętajmy o tym, że atrakcje na imprezy firmowe muszą być nie tylko ciekawe i angażujące, ale także wybrane z rozmysłem. Każdy zespół pracowników jest inny – osoby o spokojnym temperamencie nie ucieszą się z turnieju sportowego, zaś dynamiczne osobowości będą nudzić się, oglądając wyreżyserowane występy. Wybierając rozrywkę dla swoich pracowników, kierujmy się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, wyczuciem i wiedzą na temat preferencji zatrudnionych.