Studio nagraniowe
i studio foto
filmy produktowe
filmy eventowe

Miejsce to powstało z pasji do tworzenia filmów reklamowych dynamicznych, nowoczesnych i ciekawych. Studio nagraniowe dla filmów produktowych oraz studio do sesji fotograficznych w Poznańskim Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym, zaprasza do współpracy!

Wynajmij nasze studio nagraniowe i studio foto w Poznaniu

Dzięki współpracy z solidną firmą produkcyjną możemy wciąż udoskonalać nasze koncepcje. Realizujemy m.in. recenzje produktów, sesje foto, sesje video, filmy do reklam w mediach społecznościowych, filmy produktowe, eventowe filmy oraz przeróżne zajawki, dzięki którym możesz wypromować swoją firmę.

Niezależnie czy chcesz stworzyć film scenariuszowy, foto reklamowe, videocast czy prezentacje produktów online, we współpracy z naszym partnerem i połączeniem tego z profesjonalnym sprzętem i świetnie dostosowanymi przestrzeniami Poznańskiego Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego, jesteśmy w stanie stworzyć produkt wzorowej jakości.

Nie zwlekaj

Studio fotograficzne, studio nagraniowe i produkcja filmów produktowych

G

Produkcja prezentacji produktowych

Aby podnieść skuteczność sprzedaży swojego produktu, należy przedstawić go w sposób najbardziej atrakcyjny.
G

Realizacje wielokamerowe

Przekazujemy Ci do użytku 8 kamer pełnoklatkowych w tym jedną mobilną.

G

Studio dla wideosesji i fotosesji

Przestrzenie Poznańskiego Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego wyposażone są w odpowiednie narzędzia, dzięki którym można w sposób profesjonalny zaprezentować swój produkt.

Filmy eventowe
i filmy produktowe
w Poznańskim Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym

Z naszą pomocą możesz nagrać swoje prezentacje produktowe online pod okiem profesjonalistów. Zawsze na początku współpracy przygotowujemy plan pracy, dzięki któremu jesteśmy w stanie stworzyć idealne wideo reklamowe, takie jak filmy eventowe lub filmy produktowe. Wszystkie czynności są indywidualnie ustalane z klientem, ponieważ wiemy, że każda jedna produkcja filmowa, ma swoje unikatowe cechy.

Niezależnie więc, czy interesuje Cię wynajem studia nagraniowego, czy chcesz skorzystać z fachowej pomocy podczas tworzenia swojego video, zapraszamy do skorzystania z pełnego wachlarza naszych usług.

PCSK centrum szkoleniowo konferencyjne
I

Preprodukcja

  1. Analiza briefu;
  2. Tworzenie scenariusza;
  3. Opracowanie harmonogramu;
  4. Oszacowanie kosztorysu.
I

Produkcja

  1. Organizacja planu zdjęciowego;
  2. Rejestracja obrazu.
I

Postprodukcja

  1. Przeprowadzenie montażu;
  2. Przygotowanie korekcji kolorów;
  3. Przeprowadzenie postprodukcji dźwięku;
  4. Dostarczenie gotowego filmu.

Czym jest postprodukcja przy tworzeniu filmów reklamowych?

Proces tworzenia filmów dzielimy na trzy etapy – preprodukcję, produkcję oraz postprodukcję. Wszystkie etapy składają się z licznej ilości zadań, które przy właściwym zaplanowaniu, dobrej organizacji, pozwalają na stworzenie filmu reklamowego, a także spotów, teledysków, czy wizualizacji. Więcej dowiesz się w naszym artykule.

Czytaj artykuł >>

Prezentacje produktowe samochodów online

Dotarcie do klientów za pośrednictwem Internetu coraz bardziej zyskuje na znaczeniu, również w zakresie sprzedaży samochodów. Potwierdzenie tego widzimy już teraz. Nagły spadek odwiedzających salony i serwisy w czasach pandemii stał się motywem do rozwoju nowych rozwiązań i pokazał jak duży potencjał drzemie w rynku sprzedaży internetowej.

Czytaj artykuł >>

Studio zdjęciowe – green screen w fotografii

Green screen czyli zielone tło to najprościej rzecz ujmując jeden ze sposobów obróbki materiałów wizualnych często wykorzystywany przy realizacji różnego rodzaju filmów, bądź fotografii.

Wykorzystując greenscreen możemy w prosty sposób wygenerować dowolną, dopasowaną do naszych potrzeb scenerię. Dowiedz się więcej w naszym artykule.

Czytaj artykuł >>

Nasze przykładowe realizacje filmów produktowych

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z możliwości prezentacji produktowej online. Nasze studio umożliwa wykorzystanie dużej przestrzeni także dla branży motoryzacyjnej. Eksperci podkreślają, że filmy produktowe są przyszłością w zakresie sprzedaży samochodów online.