Ostatnie miesiące były dla nas okresem wytężonej pracy, ciekawych doświadczeń oraz intensywnego rozwoju naszych nowych rozwiązań.

Niewątpliwie przyczyniło się to do powstania Poznańskiego Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego, które jako jedyne w Polsce, posiada własne studio nagraniowe z możliwością wjazdu nawet 8 samochodów osobowych!

Oprócz tego, wyposażone jest w najnowocześniejsze pełnoklatkowe kamery, oświetlenie LED, wallbox do ładowania aut elektrycznych, a także bezprzewodowe, cyfrowe z szyfrowanym przekazem sygnału – mikrofony nagłowne.

Podejmując się tego, wiedzieliśmy, że musimy zrobić wszystko, aby sprostać najbardziej wyselekcjonowanym wymaganiom, standardom oraz wizji importerów i dealerów samochodowych.

Dotarcie do klientów za pośrednictwem Internetu coraz bardziej zyskuje na znaczeniu, również w zakresie sprzedaży samochodów. Potwierdzenie tego widzimy już teraz. Nagły spadek odwiedzających salony i serwisy w czasach pandemii stał się motywem do rozwoju nowych rozwiązań i pokazał jak duży potencjał drzemie w rynku sprzedaży internetowej.

Korzystając z rozwiązań, jakimi są prezentacje produktowe online, obecność marek w przestrzeni Internetu i oferowanie klientom jak największego wachlarza możliwości – od obejrzenia prezentacji nowego modelu do zamówienia wymarzonego auta – stały się naszą „nową rzeczywistością”.

Chcąc podnieść skuteczność sprzedaży swojego produktu, należy przedstawić go w sposób najbardziej atrakcyjny dla przyszłego klienta. Dlatego właśnie u nas, za pomocą odpowiedniego sprzętu i dynamicznej prezentacji pojazdu, możesz w pełni profesjonalnie zrealizować swój projekt.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z prezentacji produktowej online, która zdaniem ekspertów jest przyszłością w zakresie sprzedaży samochodów online.

Studio green screen Poznań