Premiera Enyaq iV dla dziennikarzy

29 marca 2021

W ostatnim czasie  mieliśmy przyjemność współpracować z działem marketingu marki ŠKODA nad projektem „Premiera Skoda Enyaq iV”. Wydarzenie to przygotowane było specjalnie dla dziennikarzy z całej Polski.

Projekt ten wymagał od nas dużego zaangażowania, odpowiedniej organizacji oraz pracy pod presją czasu – jak zawsze 🙂

Nasze profesjonalne studio streamingowe, nowoczesny sprzęt i doświadczona ekipa sprawiła, że PREMIERA SKODA ENYAQ iV odbyła się sprawnie i bezpiecznie.

Dołożyliśmy również wszelkich starań by prezentacja, już od momentu tworzenia scenariusza, po finalną realizację ON LINE, była stworzona i przekazana w najbardziej profesjonalny i atrakcyjny sposób.

Po prezentacji oraz wystąpieniu, w którym brali udział pracownicy Działu Marketingu Skoda oraz Trenerzy Skoda Auto Szkoła przyszedł czas na premierę w realnym świecie.

Dziennikarze mogli odbyć jazdę próbną nowymi modelami Skoda Enyaq iV. Podczas testów udostępniony był również kontakt z Trenerem Skoda Auto Szkoła, który odpowiadał na wszelkie wątpliwości oraz pytania ze strony dziennikarzy.

Premiera Enyaq iV to było wyzwanie jakie lubimy. Nie poprzestajemy na tym i ciągle się rozwijamy. Efekty naszej pracy już wkrótce. Nie możemy się doczekać by się nimi podzielić.