Organizacja imprez
firmowych

Zaoszczędź swój czas i pieniądze! Zorganizuj swoje wielkie wydarzenie firmowe, kulturalne, motoryzacyjne lub sportowe, stacjonarnie lub całkowicie przez Internet!

Eventy firmowe i wydarzenia kulturalne z pasją

Poznańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne tworzy grupa ludzi, dla których organizacja wydarzeń kulturalnych to prawdziwa pasja. Niezależnie czy chcesz przygotować wydarzenia stacjonarne, czy wydarzenia online, posiadamy kompletny sprzęt i przestrzenie, które pozwalają na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Działamy spójnie, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Zorganizujemy imprezy integracyjne dla firm, a także pokaz mody online, koncert live, jak i inne ważne imprezy firmowe lub kulturalne.

Nie zwlekaj

Zorganizuj firmowy event online lub stacjonarnie!

G

Eventy firmowe

Zorganizuj imprezy firmowe, na których nie zabraknie ciekawych atrakcji.

G

Imprezy integracyjne

Zorganizuj integracyjne imprezy firmowe, na których Twoi pracownicy staną się jeszcze lepszym zespołem.

G

Eventy motoryzacyjne

Zorganizuj event motoryzacyjny na torze wyścigowym lub w salach przystosowanych do wjazdu pojazdem.

G

Pokazy mody online

Pokażcie swoją nową kolekcję wykorzystując możliwości naszego centrum.

G

Transmisja wydarzeń kulturalnych

Nie warto odwoływać wydarzeń kulturalnych, skoro można zorganizować je w specjalnie przygotowanych do nich przestrzeniach i transmitować w każdym zakątku świata;
G

Transmisja wydarzeń sportowych

Trochę ruchu nie zaszkodzi! Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Chcesz zorganizować aerobik, turniej szachowy a może zawody darta? U nas nie ma rzeczy niemożliwych!
G

Streaming koncertów live

Szukasz miejsca na zorganizowanie streamingowego koncertu? Zapraszamy do naszego studia!

Organizacja imprez integracyjnych

Poznańskie Centrum Szkoleniowo – konferencyjne to idealna przestrzeń do zorganizowania niepowtarzalnej imprezy integracyjnej dla Twojej firmy.

Zależnie od potrzeb i upodobań klienta możemy zorganizować wyjątkowe wydarzenie o każdej porze dnia i nocy.

Połączenie wiedzy z zakresu doskonalenia techniki jazdy, spróbowania swoich sił na symulatorze zderzeń i dachowania w Skoda Auto Lab lub nauka wychodzenia z poślizgu na naszym Autodromie to na pewno będą niezapomniane doświadczenia, które zostaną z uczestnikami na wiele lat.

Po porządnej dawce adrenaliny chwila relaksu na naszej Polanie Eventowej lub grill, któremu klimat nadaje namiot sferyczny przygotowany pod konkretną realizację pozwolą mile spędzić integracyjny czas.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu.

Mamy głowy pełne pomysłów, wieloletnie doświadczenie i pasję jak mało kto!

Organizacja wydarzeń online dla firm i kultury

Profesjonalizm i kreatywność to dwie cechy, które idealnie opisują zespół pracujący w Poznańskim Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym. Naszym celem jest stworzenie miejsca dla firm, które chcą dzielić się swoją kulturalną działalnością i przekazanie im w ręce najwyższej jakości narzędzi.

Dajemy Ci możliwość zorganizowania profesjonalnego wydarzenia online, takiego jak warsztaty kulinarne online, pokaz mody, koncert czy wydarzenia sportowego.

PCSK - organizacja wydarzeń kulturalnych
I

Obraz z 8 kamer na żywo

Pełnoklatkowy obraz w najwyższej jakości i jedna kamera mobilna to sprzęt godny artystów oraz sportowców.
I

Dzielenie obrazu pion / poziom

Masz do dyspozycji taki układ na ekranie, jaki jest wymagany w danej okoliczności.
I

Branding

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, możesz nieprzerwanie budować świadomość swojej marki. Transmisje online sprawiają, że każdy może być więcej, niż rozpoznawalny.

Oryginalny pomysł na event firmowy

Organizacja imprez firmowych ma na celu wzmocnienie zaangażowania pracowników oraz poprawienie ich wzajemnej komunikacji. W trakcie spotkań po godzinach pracy, mają oni okazję, by się lepiej poznać, nawiązać bliższą więź i dostrzec wspólne pasje, zainteresowania.

Imprezy takie są również cenne dla kierownictwa firmy – podczas takich spotkań, szefostwo ma okazję zauważyć te zdolności i potencjał pracowników, których na co dzień nie są w stanie dostrzec. Dowiedz się więcej nw naszym artykule.

Czytaj artykuł >>

Jakie wybrać atrakcje na firmowe imprezy integracyjne?

Zastanawiasz się, w jaki sposób sprawić, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane? My mamy na to wiele pomysłów. Zorganizujemy atrakcje na imprezę firmową, które zwiększą zaangażowanie uczestników, a także zostaną na długo w ich pamięci!

Przygotowaliśmy kilka propozycji atrakcji, które zaktywizują zaproszonych gości, a dodatkowo wpłyną na polepszenie stosunków między zatrudnionymi. Dowiedz się więcej w naszym artykule.

Czytaj artykuł >>