W tym roku wiosna zaczęła się dla nas zupełnie nowym, energetyzującym  projektem.

Na polskim rynku pojawił się nowoczesny, w 100 % elektryczny model – Škoda Enyaq iV – połączenie funkcjonalności, komfortu i designu.

Z tej okazji mieliśmy przyjemność przeprowadzić  szkolenie on-line dla całej sieci dealerskiej oraz serwisowej w Polsce.

W tej realizacji chcieliśmy mocno zaznaczyć nowoczesność, rozwój oraz przełom jaki niesie ze sobą nowy SUV marki Škoda.

Specjalne studio, nowy sprzęt i umiejętności z dodatkiem intensywnej pracy, burzy mózgów i oczywiście zaangażowania całego naszego zespołu, zaowocowało wyjątkowym szkoleniem.  

Przenieśliśmy uczestników webinaru w zupełnie inne, wirtualne studio, podkreślając tym samym ważność i przełomowość nowej Škody Enyaq iV.

Użyliśmy różnych, ciekawych i nowoczesnych rozwiązań, takich jak:  statystyki  „rosnące” w dłoniach prelegenta, pojawiające się w wirtualnym studiu auta, hologramy, quizy oraz chat, który umożliwiał kontakt prowadzących z uczestnikami.

To co kiedyś było nudną częścią szkolenia, dla nas stało się inspiracją do rozwoju, by jak najbardziej zaciekawić odbiorcę, przekazać maksimum wiedzy, a tym samym zadowolić i pozytywnie zaskoczyć klienta.

Efekt jaki uzyskaliśmy został bardzo doceniony przez uczestników, co nas niesamowicie cieszy i napędza do dalszej pracy.

Škoda Enyaq iV Szkolenie on-line kwiecień 2021