Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne to idealne miejsce do zorganizowania spotkań on-line, streamingu oraz webinarów.

W czasach, w których tak ważne jest bezpieczeństwo oraz zachowanie reżimu sanitarnego, wiele firm zmienia charakter swoich spotkań na takie, które odbywają się w sieci.

Nasze Centrum jest do tego w pełni przygotowane, a nasz kompetentny i doświadczony zespół już dziś może zrealizować każde wyzwanie.

Nasz dział streamingowy rozwija się z dnia na dzień, inwestujemy w coraz to nowsze technologie jak np. greenbox, cyfrowe miksery dźwięku czy najnowszej generacji kamery.

Dokładamy też wszelkich starań, by każdy projekt jaki mamy przyjemność realizować był przeprowadzony profesjonalnie, wyjątkowo oraz z sercem 🙂

Dzięki temu grono naszych stałych Klientów poszerza się w bardzo szybkim tempie.

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność przeprowadzenia realizacji kilkunastu streamingów dla marki VW Osobowe oraz firmy Autostrada Wielkopolska. Był to bardzo intensywny, a  zarazem owocny czas.

Dzięki temu, że nasze studia pozwalają na wjazd samochodów osobowych i dostawczych, przeprowadzenie streamingu, którego głównym bohaterem jest auto, nie stanowi żadnego problemu.

Nie zamykamy się jednak na prowadzeniu realizacji tylko w naszym Centrum. Kamery oraz sprzęt jaki posiadamy daje również możliwość przeprowadzenia streamingu w czasie rzeczywistym – na zewnątrz, np. w trakcie jazdy autem.

Takie rozwiązanie bardzo urozmaica całą realizację.

Zadowolony Klient, to dla nas największe wyróżnienie!

Nie poprzestajemy jednak na tym i niedługo podzielimy się z Wami kolejnymi realizacjami, nad którymi obecnie pracujemy.

Bądźcie czujni!

Zespół PCSK

live streaming dla firm i marek w Poznaniu