Organizacja wydarzeń
kulturalnych

Zaoszczędź swój czas i pieniądze! Zorganizuj swoje wielkie wydarzenie kulturalne lub sportowe całkowicie przez Internet!

Wydarzenia kulturalne z pasją

Poznańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne tworzy grupa ludzi, dla których organizacja wydarzeń kulturalnych to prawdziwa pasja. Niezależnie czy chcesz przygotować wydarzenia stacjonarne, czy wydarzenia online, posiadamy kompletny sprzęt i przestrzenie, które pozwalają na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Działamy spójnie, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Zorganizujemy pokaz mody online, koncert live, jak i inne ważne imprezy.

Nie zwlekaj

Zorganizuj wydarzenie online lub stacjonarne

G

Pokazy mody online

Pokażcie swoją nową kolekcję wykorzystując możliwości naszego centrum.

G

Streaming koncertów live

Szukasz miejsca na zorganizowanie streamingowego koncertu? Zapraszamy do naszego studia!

G

Transmisja wydarzeń kulturalnych

Nie warto odwoływać wydarzeń kulturalnych, skoro można zorganizować je w specjalnie przygotowanych do nich przestrzeniach i transmitować w każdym zakątku świata;
G

Transmisja wydarzeń sportowych

Trochę ruchu nie zaszkodzi! Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Chcesz zorganizować aerobik, turniej szachowy a może zawody darta? U nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Organizacja wydarzeń online dla kultury

Profesjonalizm i kreatywność to dwie cechy, które idealnie opisują zespół pracujący w Poznańskim Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym. Naszym celem jest stworzenie miejsca dla firm, które chcą dzielić się swoją kulturalną działalnością i przekazanie im w ręce najwyższej jakości narzędzi.

Dajemy Ci możliwość zorganizowania profesjonalnego wydarzenia online, takiego jak pokaz mody, koncert czy wydarzenia sportowego.

PCSK - organizacja wydarzeń kulturalnych
I

Obraz z 8 kamer na żywo

Pełnoklatkowy obraz w najwyższej jakości i jedna kamera mobilna to sprzęt godny artystów oraz sportowców.
I

Dzielenie obrazu pion / poziom

Masz do dyspozycji taki układ na ekranie, jaki jest wymagany w danej okoliczności.
I

Branding

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, możesz nieprzerwanie budować świadomość swojej marki. Transmisje online sprawiają, że każdy może być więcej, niż rozpoznawalny.