Enyaq iV

Przez ostatnie pół roku intensywnie pracowaliśmy nad projektem, którym było wprowadzenie na polski rynek zupełnie nowego modelu marki Škoda – Enyaq iV.

Było to dla nas wyjątkowe zadanie, ze względu na złożoność elementów i szeroki zakres pracy.

Pierwszym z etapów było szkolenie wprowadzające pracowników salonów dealerskich w świat nowego, w 100% elektrycznego suva. Odbywało się to w formie szkolenia on-line. Webinar zahaczał również o temat elektromobilności oraz tego jak ważna dla naszego środowiska jest zmiana napędów konwencjonalnych na elektryczne w autach XXI wieku.

Kolejnym etapem był webinar główny. Nie było to jednak zwykłe szkolenie on-line.

Przy stworzeniu efektu końcowego pracował sztab doświadczonych i zgranych ze sobą  ludzi.

Poprzez efekty jakie wykorzystaliśmy na szkoleniu  wprowadziliśmy  uczestników w wirtualny świat motoryzacji. Interaktywna rzeczywistość pozwoliła na bardziej szczegółowe oraz namacalne poznanie naszego bohatera – Škody Enyaq iV.

Szkolenie to cieszyło się bardzo pozytywnym odbiorem ze strony uczestników.

Zadowolony klient to dla nas największa motywacja do kolejnych działań i rozwoju.

Podczas tego projektu współpracowaliśmy również z Trenerami Škoda Auto Szkoła, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się z dealerami poprzez sesję rozmów telefonicznych oraz Road Show. Dwunastoma Enyaqami przejechali Polskę wzdłuż i wszerz pokonując 60 tysięcy kilometrów.

„Wisienką na torcie”  było szkolenie stacjonarne, które odbyło się w naszym Poznańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym.

Spotkanie z dealerami, żywa interakcja oraz kontakt „face to face” (przy zachowaniu reżimu sanitarnego oraz obowiązujących zasad bezpieczeństwa) było wielką radością, nie tylko dla nas ale i uczestników.

Szkolący się mieli możliwość przetestowania nowiutkiego modelu Enyaq iV oraz konkurencji, która również cieszy się dużym zainteresowaniem.

Dzięki możliwością naszego studia green screen, doświadczeniu oraz zaangażowaniu projekt zakończył się wielkim sukcesem, a nasza świadomość o elektromobilności znaczącą się zwiększyła i zainspirowała do nowych działań.

Jesteśmy zafascynowani tematem elektromobilności 😊 .

Jesteśmy również  dumni z tego, że dzięki pracy jaką wykonujemy możemy lepiej zadbać o nasze środowisko naturalne.

Zespół PCSK.